Het profiel wordt geladen...

Welkom, GAST. Log hiernaast in om aan de slag te gaan, of meld je eerst aan.

Login

Het profiel wordt geladen...
Aanmelden

Zoom.nl login

Inloggen Wachtwoord vergeten Aanmelden bij Zoom.nl

Snelle start

Ben je hier voor het eerst? Neem de tour en leer alles over Zoom.nl.

ZOOM TOUR

Mijn Zoom.nl

Status


    objectief, zoomer, tschalk Copyright:tschalk
    Reacties: 3
    Niveau:
    Bookmark and Share

    Objectief met Madeleine Assink-Kleve

    In de rubriek 'Objectief' kan iedereen zes foto's een ereplaats geven. Een Zoomer kiest zes foto's uit en geeft hierover zijn of haar mening. Deze keer is dat Madeleine Assink-Kleve (PhotoMad).

    In de rubriek 'Objectief' kan iedereen zes foto’s een ereplaats geven. Een Zoomer kiest zes foto’s uit en geeft hierover zijn of haar mening. Deze keer is dat Madeleine Assink-Kleve (PhotoMad). Wil jij het de volgende keer zijn? Stuur dan een mailtje naar redactie@zoom.nl met als onderwerp ‘Objectief’ en wie weet zet jij de volgende keer zes foto’s in de spotlights.


    “Ik heb veel bewondering voor de natuurfoto's van Jos/ Karnavallen. Wat hij allemaal in onze Nederlandse natuur weet te spotten en dan ook nog mooi weet vast te leggen vind ik heel knap. Deze roofvogel met prooi is daar een goed voorbeeld van. De prachtige, haast romantische compositie, met de pluizige paardenbloemen maakt dit voor mij tot een bijzondere opname.”

    Foto: karnavallen.zoom.nl




    “Ik heb twee fish-eye objectieven en zet ze spaarzaam in omdat al die ronde plaatjes snel vervelen. Een onderwerp moet zich er echt voor lenen, alsof je door een sleutelgat gluurt en dat vind ik dus vooral hier zo mooi in deze opname van Matuka. Je hebt hier een geweldig doorkijkje met veel detail, opvallende kleuren en een enorme diepte.”

    Foto: matuka.zoom.nl




    “Nachtopnames, HDR, modelfotografie, macro: Nibbie1969 draait haar hand er niet voor om. Vaak met een grappige twist, kekke kleurtjes en altijd erg professioneel afgewerkt. Dit vind ik een bijzondere en futuristische nachtopname, waar je heerlijk in rond kunt dwalen en weg kan dromen. Een droomplek die ik vooral sterk vind doordat de verkeersborden en paaltjes niet weggekloond zijn maar toch absoluut niet storen.”

    Foto: Nibbie1969.zoom.nl




    “Ik kan er niets aan doen; ik vind sneeuw altijd een bijzonder sfeertje geven. Ik ben altijd een beetje jaloers op de prachtige opnames die Jan-Louis weet te maken in de Amsterdamse Waterleiding Duinen. Vooral zijn vossen- en hertenfoto's en dan vooral deze, zijn bij mij favoriet.”

    Foto: Jan_Louis.zoom.nl




    “De pier van Scheveningen heb ik nog niet eerder zo mooi weergegeven gezien als hier in deze foto van Ton Schalk. Hij heeft een manier van kijken die heel erg aansluit bij wat ik mooi vind. Spannende strakke lijnen, vanuit een bijzonder perspectief, schuwt een softwarematig kleurtje op zijn tijd niet

    als dit de opname ten goede komt… Kortom: altijd heel verrassend om een onderwerp door zijn ogen te bekijken.”

    Foto: tschalk.zoom.nl




    “Deze opname van JvZ spreekt me aan door de strakke lijnen, ronde vormen en supermooie zwart-wit omzetting. Nou ben ik gek op trappen, zeker op draaitrappen, dus dat is altijd scoren. Maar Jan heeft net als Ton een gave om de interactie tussen lijnen en kleur te zien en de technische vaardigheid om dat pakkend vast te leggen.”

    Foto: jz3.zoom.nl

    Permalink

    De reacties worden geladen...