Het profiel wordt geladen...

Welkom, GAST. Log hiernaast in om aan de slag te gaan, of meld je eerst aan.

Login

Het profiel wordt geladen...
Aanmelden

Zoom.nl login

Inloggen Wachtwoord vergeten Aanmelden bij Zoom.nl

Snelle start

Ben je hier voor het eerst? Neem de tour en leer alles over Zoom.nl.

ZOOM TOUR

Mijn Zoom.nl

Status


    Objectief, marianne heitman, african queen,sep
    Reacties: 6
    Niveau:
    Bookmark and Share

    Objectief met Marianne Heitman

    In de rubriek 'Objectief' kan iedereen zes foto's een ereplaats geven. Een Zoomer kiest zes foto's uit en geeft hierover zijn of haar mening. Deze keer is dat Marianne Heitman (sizzle.zoom.nl).

    In de rubriek 'Objectief' kan iedereen zes foto’s een ereplaats geven. Een Zoomer kiest zes foto’s uit en geeft hierover zijn of haar mening. Deze keer is dat Marianne Heitman (Sizzle). Wil jij het de volgende keer zijn? Stuur dan een mailtje naar redactie@zoom.nl met als onderwerp ‘Objectief’ en wie weet zet jij de volgende keer zes foto’s in de spotlights.



    Dauwtrappen IV


    “Maystroo is een fotograaf die eigenlijk alleen maar prachtige platen maakt, maar deze springt er voor mij wel echt uit. Vanwege de prachtige kleuren en mooie winterse compositie. Er is hier goed gebruik gemaakt van de lichtval en dit geeft een prima sfeer.”



    Africa Queen


    “Ik ben niet direct een fan van portretfotografie, maar deze foto vind ik een van de mooiste portretten die ik ooit op Zoom.nl ben tegengekomen. Het is een fantastisch model en de sprekende kleuren van haar kleding, de mooie huidskleur en het gebruik van licht maken dit voor mij een prachtig klassiek portret.”



    Symphony Amsterdam


    “Van deze fotograaf (Thieu Kerkhof) ben ik zeker een fan. Zijn architectuurfoto's zijn een lust om naar te kijken met hun mooie strakke lijnen en heldere kleuren. Hier is goed gebruik gemaakt van de hoek en de symmetrie, wat heeft geresulteerd in een mooie strakke architectuurfoto.”



    Chateau Du Loup 17


    “Sjwets vind ik een van de beste urbex-fotografen. Zijn foto's van Chateau du Loup springen er echt uit. Zeker door de HDR bewerking worden het speciale platen. Zo ook deze. Hij heeft een speciale manier van kleurgebruik. De diepte en kleuren in deze foto zijn geweldig en ik denk dat het ook een prachtige locatie is. Hij weet een sfeer te scheppen die zijn foto's bijzonder maken.”



    Sereno


    “Rorosa valt op door haar prachtige zwanenfoto's. Zij weet een prachtige sfeer neer te zetten. Zo ook bij deze moeder en kind foto. De liefde van moeder zwaan druipt er vanaf. Daarnaast doet de bewerking van deze foto ook een hoop aan de sfeer. Je moet geduld hebben om zo'n moment te pakken, maar dan heb je ook een prachtige foto.”



    Calm waters 3


    “Deze foto valt op door de rust die hij uitstraalt. Daarbij heeft de foto geweldige kleuren en een prima scherpte. Ook bij deze foto voel je weer de geweldige sfeer en de maan maakt het plaatje helemaal af.”



    Wil jij de volgende keer een Objectief samenstellen? Stuur dan een mailtje naar redactie@zoom.nl met als onderwerp ‘Objectief’ en wie weet zet jij de volgende keer zes foto’s in de spotlights!

    Permalink

    De reacties worden geladen...