Canon EOS 450D - 800 - f/8.0 - 1/50 - 55 mm
Een deel van het prachtige plafond in de hal van beeld en geluid. De vierkantjes van rvs met uitgestanste motieven worden gescheiden door diepblauwe lijnen. Het licht weerkaatst tegen al die uitgestanste kleine bolletjes, waardoor het net hele kleine leds lijken. Tegen de drukke gekleurde gevel van het gebouw steekt dit heel rustig af. Een blikvanger.
Reacties (5)
Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn
Een mooi onderwerp met die "licht"gevende motieven en alle hoeken kunnen benutten.
Gr. Nico.
Bedankt Nico, het was best een 'klus' om de juiste uitsnede te vinden. Groet, Mady
Hoi Mady,

Het lijkt me een mooi gebouw, ben er nooit geweest maar jouw serie maakt me ondertussen wel benieuwd
Dit is weer een mooie foto, toch weer heel anders als de rest. Mooie scherptediepte. Textuur heeft aan de ene kant iets jaren 70 maar aan de andere kant weer juist heel strak
Gr
Erwin
Bedankt Erwin! Als je van moderne architectuur en kleur houdt is dit een topper. Ik ben er speciaal heen gegaan omdat ik de uitdaging wilde aangaan. De meeste mensen fotograferen het gebouw in zijn geheel, heb ik ook gedaan. De kracht zit echter vooral in de honderden details. Hoe langer je er rond loopt, des te meer je je een gaat voelen en verrassende onderwerpen ontdekt voor de foto. Er is ruimte om te lounchen en in die tijd zie je van alles. Neem de tijd. Doen!
Groet, Mady
Bedankt voor je reacties Anja. Je was er al vroeg bij! Hier ben ik wel eigenwijs geweest. De architect heeft dit vak er wel bij getekend. En die diagonalen mogen inderdaad best ook wel eens anders lopen. We zitten niet in een keurslijf. Groetjes en fijne dag, Mady
Mady dit heb je mooi gedaan!!
Mvg, Paula
Goede serie van Beeld en Geluidhal. Dit is mijn favoriet. groet
Dank je wel! Jouw foto's mogen er trouwens ook zijn! Ik heb even gekeken op je gallery. Groet, Mady