Nikon D700 - 250 - f/6.3 - 1/1000 - 600 mm
Na mijn werk ging ik op weg om Joppe te laten zwemmen. En daar zag ik hem. Tien meter vanaf het pad in het gras. Iets doorrijden, snel de grote lens op de camera en weer terug. Hij zat er nog. Ik blij. Maar.. hij bleef zitten. Vloog soms een klein stukje en ging weer neer. Na het zwemmen zat hij er nog steeds. Naar huis om de Dierenbescherming te bellen. Toen wij later kwamen, konden we hem niet meer vinden.
Op een van de ( slechte) foto's kon ik zien dat hij heel wat staartveren mist. Ik denk niet dat hij het zal redden.
Nu dus nog vastgelegd voor de eeuwigheid. Arme jongen.
Reacties (3)
Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn
Wat een bijzonder verhaal en foto Nelly. Mooi vastgelegd
+
mvg Jan.
Dank je Jan, Heb je de tekst van Tom ook gelezen? Ik hoop zo dat hij gelijk heeft en het beestje
gewoon weer verder leeft.
gr Nelly
Jammer van deze prachtige Buizerd, maar kon ik zijn dat ie gewoon heel tam is en zich toch goed redt. Wij hebben 2 jaar geleden ook een Buizerd gehad deze soms bijna kon aaien, maar deze redde zich prima door muizen en andere prooien te vangen. De staart kan van de rui komen. Dus ik zou goe opletten of ik hem toch nog weer tegen kwam. Prachtige foto. Groet Tom +
Tom, ik hoop zo dat je gelijk hebt. Maar zijn achterkant was heel gehavend. Ik heb een foto van zijn achterkant toen hij, met vleugels gespreid, probeerde weg te komen. Het idee dat hij misschien toch nog een leven voor zich heeft, maakt mijn weekend extra mooi.
Dank voor je compliment voor wat betreft de foto.
gr Nelly
Zielig, maar dat is de natuur. Prima vastgelegd.
gr. hay