Canon EOS 5D Mark III
De Biesbosch staat op zijn kop nu project "Noordewaard" wordt uitgevoerd. Graafmachines en bergen grond vullen de horizon maar als je goed kijk en de weg weet dan zijn er enorme mooie locaties te vinden om te fotograferen. Volgende week starten we het workshop seizoen in de Biesbosch, ter voorbereiding ben ik zovast al wat locaties gaan verkennen. Deze is van deze morgen vroeg voordat het begon te regenen.
Reacties (23)
Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn
Prachtig licht, innemende wolkenpartijen/flarden en een zeer sterke dieptewerking vanwege de keien in de voorgrond en mede vanwege die keien een prima compositie!
Gr Thomas
Prachtige foto,heel mooi het licht en de voorgrond met keien
Prachtig!
hele mooie opname van dit prachtige stukje natuur!
Gr Danny Tax
Ik zou het erg leuk vinden als u mijn werk ook bekijkt en beoordeeld.
Prachtige opname met bijzonder mooi licht en mooie zachte kleuren. Uitstekende compositie met de keien op de voorgrond.
Groeten,
Mieke.
Een foto waarin, volgens mij, alles klopt...
het prachtige licht op de keien op
de voorgrond en daarachter onder water
en een fraaie lucht om de compositie in evenwicht te brengen!!!
Gr. Hub. +
Prachtige foto, mooi licht en lucht, grijsverloopfiter denk ik? Prachrige kleuren. Stem en groeten Tom
Mooi belichtte foto!
Groet Niels +
hoi marcel . prachtig standpunt en heel mooi van kleur en verdeling met een fraaie diepte in de foto , stem, gr hans
Sfeervolle opname, gr will
Heel fraai met prachtig licht.
Groet+, Henri
heel mooie sfeervolle plaat, gr Stan
Mooie foto, gaaf dat je zo door het water heenkijkt. Heb je hier een polarisatiefilter toegepast om dat voor elkaar te krijgen?
een heel bijzonder mooie klasse plaat,TOP
gr.eenvoud+
Schitterende foto, dat beloofd wat .. als je op workshop gaat .. klasse .. groet en stem jelle .
Prachtig belichte foto!!
Gr Bert
Prachtig gedaan mooi met de wolken
gr Paul
+
Prachtig! Vooral de voorgrond vind ik heel mooi. Gr. Corneliet
Mooi landschap met fraai licht en het zijdezachte water.
Gr Dina
Jammie jammie! Super plaat zeg Marcel! Mooie voorgrond en prachtige kleuren in de lucht! Complimenten
Grt + Pieter
Prachtige compositie een fijne sfeerfoto !!
Groetjes stem Lina
Fraaie foto Marcel. Zeker bij werkendam de polder in is het nu een grote puinhoop ben benieuwd hoe het uiteindelijk gaat worden. Kom daar al vanaf klein manneke eerst bij de zeeverkenners en later met een eigen boor dus ken het daar op mijn duimpje. Mooi standpunt en de staande compo werkt hier mooi. De grijsfilter heeft hier voor de sfeer goed zijn werk gedaan.
gr Daan
Wauw, wat mooi, prachtige kleuren, mooie diepte, licht en compositie.
gr.Jacqueline