Canon EOS 50D - 100 - f/5.0 - 1/320 - 190 mm
Even wat anders van mij. Een laatste koud plaatje voordat we naar het voorjaar kunnen ....
Iedereen bedankt voor de reacties op mijn oorworm http://zoom.nl/foto/1616077/macro-s/sailing-home.html
Gr
Peter
Reacties (20)
Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn
wat heb je dit mooi vastgelegd!
van mij de 10!
groetjes Astrid
Fraaie sfeer, koud en toch met een warm licht. Heel mooi. Groetjes, Madeleine
wat een schitterend licht
en wat een sfeer !!
dit is puur genieten Peter .
Groet , Hillie
Hoi Peter, prachtige sfeersetting alsmede een geweldige dieptewerking. Maar als je het niet erg vind, kijk ik er nie te lang naar.....zie liever zonnieg foto's
Grt Roger
Mooie diepte werking in de plaat Peter waarin je prachtig gefilterd winterlicht heb weten te vangen .
Grt Richard
Prachtige opname Peter. Mooie lichtval. Genieten.
Groetjes Dick.
Wat een heerlijke sfeerplaat....geweldig mooi licht. Een foto om lang naar te kijken en van te genieten, super!
Groetjes, Marianne
Licht...een opname valt of staat er mee. Het bewijs is weer geleverd. Moet ik meer zeggen? Beter van niet...gewoon kijken en genieten van deze prachtige opname, groet!
Hoi Peter,
Een heel mooi winters sfeerplaatje met die mist tussen de bomen en de sneeuw op het pad, erg mooie lichtval van het zonnetje over de sneeuw.
gr Ron
Hoi Peter, fraaie sfeer opname, voor mij geen sneeuw meer aub!
gr Louis
mooie sfeer plaat..prachtig dat mistige met de doorkomende zon..en voor het laatst, mogen we toch hopen , sneeuw..
hanny
Prachtige sfeeropname Peet,
de belichting maar ook het standpunt zijn top,
gr J&W
hoi peter , een heerlijk belichte foto , sneeuw is mooi wit en de uitsnede goed gekozen. gr hans
Een bijzonder sfeervolle opname, Peter, Komt ook een beetje geheimzinnig over...! Het zou een scene uit een spannende film kunnen zijn.
Lucille Ball
op een mooi moment gewacht peter.
de wandelaar mooi in het zonnetje.
met ook nog een klein beetje nevel.
ik vind de foto harstikke mooi. gr jans.
Hallo Peter,
Mooi weer hoor.
De lichtinval is erg mooi.
Gr John.
Prachtige opname.
De man in beeld maakt de opname extra spannend.
groetjes Jef;
Fraaie opname,mooie lichtval.
Jan
mooi licht achterin de foto, ben benieuwd wat daar aan het einde is. gr regina
Een prachtig sfeervol winterplaatje en die eenzame figuur is net genoeg om het statische uit je foto te halen.
gr Jeannet