Onderweg naar het ijzige Namtso Lake in Tibet passeren we de Largen La pas (5160 m). Een enorme desolate, ruige omgeving, mooi geaccentueerd door de ijzige strepenstructuur op de berghelling.
Ik vind juist de doorkijk door de autoruit een bijzonder karakter aan de foto geven. Bovendien geeft dat ook onze beleving goed weer. En weet je hoe koud het daar was? .
Wat het kaartje betreft heb je gelijk, dit is het Namtso Lake (de eindbestemming van die dag). Ik zal kijken of ik dat aan kan passen.
Reacties (2)
Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn
Gave sfeervolle plaat! Extra gaaf zo uit de auto, een heerlijke 'onderweg foto'!
En prachtige omgeving!
Ik zou zeker even uitgestapt zijn?
Zeker bij een zo bijzonder indrukwekkend landschap.
Ook de plek op het kaartje lijkt vreemd?
vr.gr.Moos
Ik vind juist de doorkijk door de autoruit een bijzonder karakter aan de foto geven. Bovendien geeft dat ook onze beleving goed weer. En weet je hoe koud het daar was?
.
Wat het kaartje betreft heb je gelijk, dit is het Namtso Lake (de eindbestemming van die dag). Ik zal kijken of ik dat aan kan passen.