Canon EOS 60D - 200 - f/2.8 - 1/50 - 60 mm
Vanavond nog eens naar het veldje geweest om te kijken of er al blauwtjes aanwezig waren, maar weer helaas ,wel heel veel juffers en ander vliegende beestjes...deze bleef lekker rustig zitten om nog een keer een stack foto te maken, met de fout van de vorige keer in mijn achterhoofd is het me wel beter gelukt .....dacht ik zo...en anders hoor ik het wel.
Bedankt voor de fijne reacties op de klaproos.
Gr Johan
Reacties (7)
Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn
goed alleen wat druk aan de rechter kant. ach en het valt eigenlijk wel mee
groetjes Detty
Mooie opname,sluit me aan bij Arjo
gr Hennij
DEZE JUFFER staat er heel mooi en scherp op.De kleuren vind ik hier heel mooi gr bets*
Staat er mooi op Johan en sluit me verder aan bij Arjo en Noortje.
Groetjes, Dennis
Ik sluit me aan bij Arjo, waarom stacken??!
Maar ik ben het net zo met hem eens dat het hoe dan ook een fraaie foto is. Mooi met al die stengels, terwijl juf lekker de ruimte heeft!
Groet, Noortje
Het stacken begrijp ik hier niet zo, dit moet toch ook met 1 foto mogelijk zijn. Neemt niet weg dat het een fraaie macro is. Groet Arjo.
Lijkt mij dat deze goed is gelukt hoor Johan, alles goed scherp wat ik scherp zou willen zien... Het juffertje staat er ook echt goed op zo met die rustige achtergrond.
Vanavond heb ik de eerste blauwtjes gevonden en ook weidebeekjuffers op het veldje bij Dianne in de buurt....
gr Ron
Hoi Ron bedankt voor je reactie...binnenkort daar maar eens langs gaan dan...zit te denken aan zaterdag of zondagochtend afhankelijk van het weer.
Gr Johan
dan zit ik in Zuid-Limburg.....
Ahhhh...nouja das ook mooi daar , ander keertje dan maar...zal wel kijken of Dianne of de andere tijd hebben om daar eens te gaan kijken, in ieder geval alvast veel plezier daar.
Gr Johan