Nikon D5200 - 200 - f/3.2 - 1/2000 - 90 mm
Hard zonlicht is niet makkelijk in de fotografie maar met al die regen wordt het ook niets, althans voor mij dan. De voorspellingen zijn beter maar voor nu een foto van een klaproos in de felle zon van een paar dagen geleden!
Reacties (11)
Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn
Niks van te zien dat je in de felle zon stond, prima belicht en goed uitgesneden. vanaf de zijkant heeft ie mooie vormen.
Schitterend !
gr. veronika
Toch heel mooi geworden , geen hinderlijke reflecties of harde schaduwen, prima zo !
En heel fraai van compositie.
gr Alice
Licht mooi onder controle gehouden, mooi beeld. Gr. Marja +
Hard zonlicht en een rode klaproos - hoe moeilijk maak je het jezelf.
Maar het is je goed gelukt, geen overdreven glans, mooie kleuren en mooie scherpte! gr. Desiree
Mooie compositie, ik vind het zonlicht niet storend in deze foto. Groet
prachtig en mooi licht met de schaduw erin. gr.. tineke
Groen en rood werkt altijd prima! Mooi! Ondanks de zon zie je nog wel de tekening in de bladeren, goed gedaan dus. Vandaag is het ook geen Botanische Tuin weer...;( Grt
Heel mooi Rianne, het rood knalt er lekker uit tegen de groene achtergrond. De zon vind ik niet storend, ik zie geen overbelichting wat toch snel kan gebeuren bij klaprozen. Groet, Cocky
Mooi exemplaar Rianne ...... kleuren en licht zijn prima.
groetjes, Joop
dank voor je reactie.
Geweldige compositie, super dat rood tegen de rustige groene achtergrond.
gr. Hayke