Upload jouw foto's

Canon EOS 40D - 100 - f/5.0 - 1/125 - 30 mm

Lekker lopen spelen met suiker tijdens de shoot.

Reacties (6)

Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn

Jeertje op 15 mei 2012 om 22:26

Heel erg mooie plaat ! Zeker in zw

jelle13 op 20 april 2012 om 11:57

Topper ... groet jelle .

rood op 19 april 2012 om 23:10

Mooie plaat, goed uitgewerkt idee!

huubmeijer op 19 april 2012 om 22:27

prachtig vormgegeven foto! top

Lankiestorm op 19 april 2012 om 21:54

Mooie spelling met licht en hoeken, en weer goed belicht.
Prachtig model.
Gr, Piet

karelwillemse op 19 april 2012 om 21:38

mooie plaat.Intrigerende bewerking in zw.De pose van de arme is zeer fraai.
gr karel

7

Stemmen

Bekeken:812

Favoriet:2

Schollie

Niveau:gevorderde
Lid sinds: 06-11-2008

Meer foto's uit de categorie Naakt

  • Lauran van Schilt Photography
  • Together (black&white)
  • Kitty Dawson in bondage
  • sydnee analoog
Datum:
19 apr. 2012 21:02:33
Camera:
Canon EOS 40D
Iso:
100
Sluitertijd:
1/125 sec
Diafragma:
f/5.0
Brandpuntsafstand:
30 mm
Meer foto informatie Exif informatie
Rapporteer deze foto als ongepast