211 keer bekeken
1
“Lots of fun making music”
Het plezier in het samen muziek maken in de straten van Dublin is duidelijk te zien. De Ierse muziek heeft, naast het prachtige landschap en de heerlijke Ierse tongval, mijn hart gestoken
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Gebruikte apparatuur
Canon EOS 600D
Opmerkingen