211 keer bekeken
1

“Lots of fun making music”

19 mei, 2020
Het plezier in het samen muziek maken in de straten van Dublin is duidelijk te zien. De Ierse muziek heeft, naast het prachtige landschap en de heerlijke Ierse tongval, mijn hart gestoken
Alle rechten voorbehouden
Meer info tonen

Gebruikte apparatuur

Canon EOS 600D

Komt voor in