Upload jouw foto's

Canon EOS 600D

Het plezier in het samen muziek maken in de straten van Dublin is duidelijk te zien. De Ierse muziek heeft, naast het prachtige landschap en de heerlijke Ierse tongval, mijn hart gestoken

Reacties (1)

Om te kunnen reageren, moet je ingelogd zijn

lionvl op 19 mei 2020 om 20:19

Dat laatste heb ik al 20 jaar geleden mogen ervaren. Prachtland waar ik inmiddels al ca. 6000 km in alle uithoeken heb mogen rijden, tijdens de diverse bezoeken.
Voor wat betreft de muziek: denk ook eens aan Limerick en Galway!

FotoMargot op 19 mei 2020 om 21:10

In Limerick en Galway ben ik toendertijd ook geweest

1

Stemmen

Bekeken:59

Favoriet:0

FotoMargot

Niveau:gevorderde
Lid sinds: 27-12-2018

Meer foto's uit de categorie Reisfotografie

  • Landmannalaugar
  • Dorpje in Toscane
  • Kirkjufellsfoss, IJsland
  • Strandleven - Zeeland
Landkaart van de locatie waar deze foto genomen is
Datum:
19 mei 2020 16:09:57
Camera:
Canon EOS 600D
Iso:
Onbekend
Sluitertijd:
Onbekend
Diafragma:
Onbekend
Brandpuntsafstand:
Onbekend
Meer foto informatie Exif informatie
Rapporteer deze foto als ongepast