83 keer bekeken
0
********************
doorKees_Willemstein
6 september, 2008
-
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
of en discussieer mee!
Marlot
18 jaar geleden
Leuke plaat en ze kunnen van die heerlijke bewegingen maken,zo ook in deze leuke plaat.Gr Betsie
0
hna
18 jaar geleden
Leuke plaat Kees.Hij staat er scherp op.Ben alleen niet zo weg van het kader.Een dun lijntje erin en bv zwart of heel licht,komt volgens mij mooier uit.
H@rry
0
Maribex
18 jaar geleden
Hoi Kees, heeft ie jeuk? Of is ie aan het kijken hoe hij over het hek kan komen? Mooie scherpte en dof, zodat de afleidende elementen aan de linkerkant royaal buiten de scherpte vallen. De kleur van het kader vind ik persoonlijk wat minder.
Gr.,
Martin
0
albrecht_zoom
18 jaar geleden
Hey Kees, ik vind dit een mooie foto, het kader vind ik een beetje te dominant maar dat is persoonlijk. De kleuren zijn heel passend en heel mooi hoe je via het hek naar die koe wordt getrokken met je ogen.
groetjes marianne
0
woutje_zoom
18 jaar geleden
Eindelijk even tijd om te reageren. Heel mooi zoals de lijn van het hek je oog ook even naar de horizon laat dwalen. voordat je weer naar de stier kijkt. Tja mijn roots liggen op het platte land, dus ik zag toch wel dat we hier met een mannelijke koe te maken hebben. :D gr Nelly
0
pjhtheunissen
18 jaar geleden
ik ben nogal van de koeien, deze is zich lekker aan het schuren.
gr.peter
0
Komt voor in
door Kees_Willemstein · 79 foto's
Opmerkingen