61 keer bekeken
15
Stockholm
dooradzam149
Het opvallend front van een hotel in de hoofdstad Stockholm van Zweden.
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
of en discussieer mee!
corvee1r
één jaar geleden
Mooi zoals de markiezen in de golvende gevel uitkomen.
Over dat rechtzetten, als je het met perspectiefcorrectie nét niet lukt dan kun je in Photoshop--> Bewerken--> Transformatie--> Schuintrekken in dit geval de linker onderhoek 1 à 2% (totdat je tevreden bent) naar links trekken en vervolgens uitsnijden. Je blijft wel zitten met de krappe kadering, misschien heeft je origineel links en rechts nog iets beeld?
Het is een oud gebouw, dan is het ook nog de vraag of alles (nog) rechts is.
Groet,
Cor
1
adzam149
één jaar geleden
Bedankt Cor voor deze brede uiteenzetting. Zo helpen wij elkaar.
Gr. Henk
0
pjhtheunissen
één jaar geleden
Fraaie en ook bijzondere architectuurfotografie.
Mooie/leuke herhalingen. Gr.peter
1
Ronald-Seegers
één jaar geleden
Mooi gezien, mooie compositie zo. Alleen is het bij dit soort foto's cruciaal dat alles 'klopt' qua lijnen. Ik heb persoonlijk een beetje het gevoel dat de foto naar links "helt", maar dat kan ik mis hebben. Gr. Ronald
0
adzam149
één jaar geleden
Bij het nemen van de opname (jaren geleden) was ik er nog niet zo mee bezig om alles goed uitgelijnd te krijgen. Op zich vond ik de foto leuk maar kon het niet geheel tot zijn recht krijgen in lenscorrecties. Sinds een aantal jaren gaat het beter en leg ik mij er meer op toe.
Bedankt voor je reactie.
Gr. Henk
1
Ronald-Seegers
één jaar geleden
Als ik zo'n foto maak, lukt mij dat ook niet "in het veld". Helaas niet in het bezit van een tiltshift lens. Achteraf in Lightroom gaat dat vaak nog wel, maar dan moet je ook wel de vertekening van de gebruikte lens kunnen compenseren. Het blijft iets lastigs hoor, hoe dan ook.
En het neemt niks weg dat ik dit een leuke/mooie foto vind. Gr. Ronald
1
Opmerkingen