81 keer bekeken
11
Metro
3 mei, 2025
Metrostation Den Haag Centraal
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
of en discussieer mee!
adzam149
8 maanden geleden
Een fraai samenspel van lijnen en schaduw.
Gr. Henk
0
Jeroen-Le-Grand
8 maanden geleden
Mooie architectuurfoto Radboud.
Tip:
Ik weet niet of je tijd genoeg had, maar ik denk dat de foto nog mooier en sterker was geworden als je wellicht 10 á 20 minuutjes had gewacht.
Dan was de schaduw en de snijpunten van het midden van de kapconstructie waarschijnlijk precies in het midden van de glazen middendeur met de "M" gekomen waarmee je een meer en sterk en geheel symmetrisch beeld had gekregen.
In de nabewerking wellicht de hooglichten wat 'terugdringen' i.v.m. de felle zon. Komt het "stereffect" van de zonnestralen rondom de zon mogelijk ook nog wat meer naar voren. 😉
Groet,
Jeroen
0
radboudhafkenscheid
8 maanden geleden
Dankjewel Jeroen voor je feedback. Ik zie inderdaad dat het ideale moment voor deze foto er bijna was, evenzo de bus naar Scheveningen die eraan kwam. De hooglichten zijn zo’n beetje maximaal terugbracht in de RAW-editor en vervolgens nog een klein beetje doorgedrukt in Photoshop. Meer is niet te doen zonder dat het onnatuurlijk wordt.
1
Opmerkingen