190 keer bekeken
0
The Flying Lady
doorclay
2 december, 2011
The Flying Lady bewerking.
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
Gebruikte apparatuur
Canon EOS 50D
of en discussieer mee!
grekenrooi
14 jaar geleden
Dit is een moeilijke..... Misschien een detailopname van een embleem van een Rolls? Of is dit beeldje soms gesmolten na een brand of i.d. van de motorkap?
groetjes, Greetje
0
clay
14 jaar geleden
Hallo Greetje,
Jij hebt hebt ook van die Ra..Ra... foto's, dus ik wou je nog even in spanning laten, haha.
Nee, hoor. Het is het gehele Rolls-Royce ornament "Spirit of Ecstacy" (in de volksmond vaak "The Flyijng Lady") zoals te zien is in mijn album "Voertuigen".
Je bent aan het experimenteren met tekeningen ('geen idee wat ik precies gedaan heb") en ik ook niet meer met dit experiment.
Het lijkt een druipsteenachtig iets te zijn met de wapperende kleding nog herkenbaar (als je het weet van de foto).
En door de donkere achtergrond in de hal, ontstaat er een vreemdaardige lichtverhouding. => althans mijn beleving. Vandaar dat ik hem wel geslaagd vond en geplaatst heb.
Maar Greetje, wat vond jij ervan?
Gr. Clay
0
grekenrooi
14 jaar geleden
Waarschijnlijk heb je hier met een filter 'vervormen' gewerkt, zig-zag of zo iets. Het originele beeldje is fantastisch mooi!
Je kunt het echter niet terugvinden in deze bewerking. De foto is nu heel abstract geworden, eigenlijk geen foto meer. Het zou een schilderwerk kunnen zijn. Je kunt er lang naar kijken en ziet ook duidelijk een dieptewerking. Het heeft wel iets, maar is niet helemaal mijn smaak. maar dat hoeft ook niet, als jij er maar tevreden mee bent. En het is leuk om te experimenteren.
groetjes, Greetje
0
Komt voor in
door wendyext · 3166 foto's
door redactiezoom · 1454 foto's
door angela-lingers · 12384 foto's
door redactiezoom · 39 foto's
door frenchfries · 726 foto's
Opmerkingen