Dit wordt mijn 1000ste reactie.. Kan je niet meer bijhouden meissie :-( Maar mijn jubileum is voor jou. Maak je borst maar nat want hier komt het: ik vind je gezicht niet mooi overkomen. Er zit iets onnatuurlijks in.. Je hebt wel een leuk blousje aan voor deze bewerking. Knap gedaan als je weet dat je PS kennis nihil was tot voor kort.. Groeten en tot binnenkort. Voor mijn jubileum! 10, 10, 10 en x X x ;-)
Deze is geweldig mooi, ook al zit er vel ruis in. Het geheel heeft iets feërieks. Fantastisch. Bedankt voor je reactie op mijn foto "onderste boven". Grtz Marcel.
Een gevallen engel, maar gelukkig op een zachte wolk terecht gekomen;)
Mooi origineel en creatief geheel in mooie zachte kleurtinten en zeer plezierig om naar te kijken.
gr Jeannet
Dank jullie wel :)
Die orb's heb ik erin gebracht omdat ik daar zelf iets mee heb ;)
hahaha..
Ik doe het met het ronde "tipje" van PS en ik klik meerdere malen op de zelfde plek.. met hardmix en de gewenste kleur.. soms nog iets bijstippen met een andere kleur.. in softlight.. en je hebt een orb ;)
Ik ben eigenlijk ook meer een schilder dan een fotograaf maar heb helemaal mijn ding hierin gevonden: HEERLIJK!
Maar zo verslavend ;)
Opmerkingen