460 keer bekeken
0
Koningsgier
doorRichard Konings
25 juli, 2007
Koningsgier van de Beekse Bergen in een sprookjesachtig tafereel.
Gr, Richard.
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
of en discussieer mee!
daphnedus
18 jaar geleden
Wat een mooi beest zeg, heb ik nog niet gezien....
gr. daphne
0
Richard Konings
18 jaar geleden
Tsja 9 uurtjes bewerken is niet niks nee maar heb ik er graag voor over om iets te creeeren waar ik zelf voor mijn gevoel tevreden mee ben.
Wel enorm leuk om dan te zien aan de commentaren en cijfers dat dit dan ook gelukt is in de ogen van andere zoom-gebruikers.
Bedankt allemaal!!
Gr, Richard.
0
Vinnyme
18 jaar geleden
Hoi nogmaals dank voor je reactie op mijn Eagle Rainbow!
Ik kan zien dat je hier veel tijd aan hebt besteed. Het is een prachtig beest met nu een geweldige achtergrond die ook nog een goed bij elkaar passen.
Ga zo door!
Grt,
Vinnyme
0
promise
18 jaar geleden
Hoi Richard, hele mooie bewerking met deze koningsgier, hij staat er erg mooi scherp op, mooi van kleur, en de achtergrond heb je echt heel mooi bewerkt
0
f
fotoon
18 jaar geleden
Sprookjesachtergrond voor zo'n lijkenvreter maar wel erg mooi zowel de bewerking als de gier.
Bedankt voor Internal Lights.
Leen
0
Gotchas
18 jaar geleden
Gave bewerking, dat blauw van de achtergrond steekt uitstekend af met de kleurrijke koningsgier. Afwerking is keurig, kadertje had ik persoonlijk weggelaten voegt naar mijn idee niets meer toe aan je foto/bewerking ;)
Groet Wendy
0
Komt voor in
door Richard Konings · 6 foto's
Opmerkingen