339 keer bekeken
0
V
Cynthia dreaming in Colors
doorVincentK
12 september, 2006
Onderdeel van een shootje in de namiddag.
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
of en discussieer mee!
Kagayaki
19 jaar geleden
Hoi Vincent.
Toevallig kwam ik langs deze foto weer ;) Ik zie ook dat je hier iets aan me vroeg. Het is al weer een tijdje geleden, maar goed ;).
Wat zou beter kunnen? Ik denk zelf dat de huid iets zachter zou kunnen, zeker bij haar wang zie je nu haartjes zitten. Als dat gladder is, dan lijkt het model jonger. Daarnaast is de stoel misschien iets wat te aanwezig. Ik denk dat je deze niet weg zou moeten halen, maar misschien een iets ruimere crop zou kunnen nemen, zodat je ook haar arm er meer op hebt, iig de knik.
Ik hoop dat je er wat aan hebt. Beter laat dan nooit ;)
Verder mooi hoor :)
Bob
0
V
VincentK
19 jaar geleden
Dank dank! En leuk om deze complimenten te horen. En tjah het is gewoon zo je hebt er niets aan om er fel tegen in te gaan want zo leer je toch niet. En tjah daarom post je hier oa ook.
@Rob ik ben druk bezig met deze serie en denk dat ik later zeker nog wel meer foto's zal toevoegen hier @zoom.
Ik zou zeggen hou het in de gaten. :)
0
prof_zoom
19 jaar geleden
@vincent: ok dan!
Ik wil je sowieso wel complimenteren met het feit dat je er ook gewoon eerlijk op terugkomt en meedenkt! Daar kunnen nog heel veel fotografen van leren! Die ketsen kritiek heel vaak af of negeren het gewoon. En dat doe jij gelukkig niet.. top!
Dialoog bij een foto is belangrijk voor jezelf en ook de andere zoomers..denk ik :)
0
Rob Vrijburg
19 jaar geleden
Had hem vanmiddag al gezien en nu nog eens. Denk dat hij in de eerste plaats wat rommelig overkomt. Arm, stoel en bladeren trekken de aandacht weg. Oog links door hand denk ik een beetje meer dicht en mond open, maar net geen lach. Zit meer in, maar is het nog niet helemaal. Zou haar graan nog eens willen zien.
0
V
VincentK
19 jaar geleden
Kagayaki, heb jij nog dingen dat je zeg, dat kan beter? Hoor het ook graag van jou. :)
0
Opmerkingen