1286 keer bekeken
7
Een Dodge WC truck.
doorjanbruijns
10 juni, 2014
Een Dodge WC truck (zie [url]http://nl.wikipedia.org/wiki/Dodge_WC[/url]) op weg naar de volgende halte.
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
Gebruikte apparatuur
Olympus E-500
of en discussieer mee!
ralderliefste
11 jaar geleden
Goede standpunt ingenomen. Goed getimed
en verzorgd alles verdeeld en belicht. Mvg,
Robert
0
jmdries
12 jaar geleden
Nu de Dopge WC weer voorop gevolgd de een Jeep en dan weer de DAF YA 126 . ook hier weer fijne diepte en dus genieten . Groeten en ook hier bedankt voor het plaatsen in de groep TRUCKWERELD die inmiddels de 1100 fotos voorbij is .PS Ik was even na de pinksterdagen 3 dagen Foetsie naar de Achterhoek en ook dat was genieten . Jos Dries
0
janbruijns
12 jaar geleden
Dat is inderdaad een heel mooi gebied waar je ook goed kan fietsen. Mijn voorvaderen (de tak Bruijns) komt daar vandaan. Ik heb daar ooit een Bruijns ontmoet maar toen wist ik nog niet dat dat hele verre familie zou kunnen zijn. :D
MVG.
0
annechientje
12 jaar geleden
Dat ziet er goed uit, mooie opname !!
Natuurlijk onmisbaar deze wc truck ") ")
gr. Ginie.
0
janbruijns
12 jaar geleden
WC slaat hier niet op de functie maar op de type naam die Dodge gaf aan deze trucks. Zie de beschrijving aan het begin van de website.
MVG.
0
annechientje
12 jaar geleden
Wat dom van mij, ik heb ook echt geen verstand van die legerauto's.
Maar ik zou het wel een leuk idee vinden een wc truck.
gr. Ginie.
0
janbruijns
12 jaar geleden
Iets niet weten betekent niet dat je dom bent. En er zijn meer mensen geweest die dachten dat de WC achter Dodge voor toilet stond. Het is ook een voor de hand liggende vergissing. En de echte WC's (vaak latrines genaamd) waren heel belangrijk in de oorlogsvoering want de slag in Noord-Afrika is onder andere door de Duitsers verloren omdat veel soldaten ziek waren omdat er geen goede toilet hygiëne in acht werd genomen in de woestijn terwijl de Britten dat wel deden.
MVG.
0
Wedeje
12 jaar geleden
Een mooie heldere opname.
Wij moesten het in een zelf gegraven een gat in de grond doen...
Groet, Wim
0
janbruijns
12 jaar geleden
Een latrine als zelf gegraven gat in de grond versus iets betere voorzieningen was een van de oorzaken dat Duitsland tijdens WOII uiteindelijk de slag in Noord-Afrika verloor want met zo'n gat in de grond hadden de Duitsers veel meer zieken en dus minder manschappen inzetbaar.
MVG.
0
janbruijns
12 jaar geleden
WC slaat hier niet op de functie maar op de type naam die Dodge gaf aan deze trucks. Zie de beschrijving aan het begin van de website.
MVG.
0
Kobal
12 jaar geleden
Weer een erg fraaie foto van jou hand.
Is dit jou werk?
Groetjes,
Helga+
0
janbruijns
12 jaar geleden
Ik heb alle foto's van deze serie zelf genomen maar de truck is niet van mij en ook niet door mij gemaakt. :D
MVG.
0
Komt voor in
door janbruijns · 38 foto's
door rudy-rudy · 9864 foto's
door christianvt · 2126 foto's
door emerentiana · 1678 foto's
door jmdries · 3340 foto's
door cowiefotografie · 3321 foto's
Opmerkingen