Zoom.nl
  • Ontdek
  • Nieuws
  • Magazine
  • Academy
InloggenRegistreren
Zoom.nl
OntdekkenGekozen door onsPopulairNieuwste foto's
Categorieën
Foto van de dagGalerijenGroepenFotowedstrijden
Terug naar overzicht
Yerseke - Ingang van de jachthaven in Yerseke - foto door Ingridgb op 14-11-2022 - deze foto bevat: jachthaven, yerseke, ingang jachthaven, jachthaven yerseke, zuid-beveland, canon, canon eos 250d, ef-s18-55mm f/3.5-5.6, iso 200, diafragma ƒ/14, sluitertijd 1/60s, brandpuntafstand 52mm, water, lucht, boot, waterscooters, wolk, meer, boom, atmosferisch fenomeen, boten en varen--apparatuur en benodigdheden, horizonYerseke - Ingang van de jachthaven in Yerseke - foto door Ingridgb op 14-11-2022 - deze foto bevat: jachthaven, yerseke, ingang jachthaven, jachthaven yerseke, zuid-beveland, canon, canon eos 250d, ef-s18-55mm f/3.5-5.6, iso 200, diafragma ƒ/14, sluitertijd 1/60s, brandpuntafstand 52mm, water, lucht, boot, waterscooters, wolk, meer, boom, atmosferisch fenomeen, boten en varen--apparatuur en benodigdheden, horizon
134 keer bekeken
10

Yerseke

doorIngridgb
14 november, 2022
Ingang van de jachthaven in Yerseke
Alle rechten voorbehouden
Meer info tonen

Instellingen

Canon EOS 250D (Canon)
EF-S18-55mm f/3.5-5.6
ISO 200 · ƒ/14 · 1/60s · 52mm
Flits uit
Categorie Diversen

Tags

jachthaven
yerseke
ingang jachthaven
jachthaven yerseke
zuid-beveland

Automatische tags

canon
canon eos 250d
ef-s18-55mm f/3.5-5.6
iso 200
diafragma ƒ/14
sluitertijd 1/60s
brandpuntafstand 52mm
water
lucht
boot
waterscooters
wolk
meer
boom
atmosferisch fenomeen
boten en varen--apparatuur en benodigdheden
horizon
Vraag van de fotograaf

Misschien een suffe vraag, maar als de lucht roze kleurt aan het eind van het gouden uurtje, heeft dat ook een naam? Of gaat het dan gewoon over naar het blauwe uurtje?

Opmerkingen

of en discussieer mee!
Jimbob
3 jaar geleden
Dat heeft geen specifieke naam, is een natuurlijk overgangsverschijnsel. Daar kan de luchtvochtigheid ook mee te maken hebben. Maar over deze opname, een aangename rustige weergave van deze havenuitgang. Groeten, Jim
1
Ingridgb
3 jaar geleden
Dank voor je uitleg. Ik vond dit ook wel een aardig plaatje: jachthaven, bootjes en toch net ff anders dan bootjes op een rij, haha.
0
Zoom.nl
Welkom op Zoom.nl, de grootste fotografie-community van Nederland! Je hebt dé plek gevonden om niet alleen je mooiste foto's te delen, maar ook om elkaar verder te helpen in de fotografie. Geef en ontvang waardevolle tips, feedback en misschien wordt jouw foto wel gepubliceerd in Zoom.nl magazine! Het is gratis (voor altijd) en iedere fotograaf is hier welkom.
Handige links
  • Adverteren
  • Disclaimer
  • Gebruiksvoorwaarden
  • Partners
  • Help
  • Contact
Reshift
  • Kieskeurig
  • Computeridee
  • PCM
  • Computer!Totaal
  • Tips & Trucs
  • Mediatotaal
  • Techcafe
  • MacWorld
  • Lifehacking
  • Techpanel
  • Gamer.nl
  • Insidegamer.nl
  • Power Unlimited
  • Zoom Academy
  • Tech Academy
  • Vives
  • Linux Magazine
  • NLJUG
  • TEQnation
Reshift logo
© Reshift 2025 - Werken bij Reshift - Privacy- en cookiestatement