Ik vind die extra maan wel wat hebben, zelf heb ik em ook een paar keer gehad, maar bij mij heeft het geholpen dat ik ben gaan focussen op andere punten waardoor ie opeens weg was.
Groetjes Iwan
Ik denk ook dat je een nieuwe planeet ontdekt hebt:-). Grapje natuurlijk....ik heb ook vele foto's gisteren gemaakt....bij mijn geen schaduwen buiten de maan op de foto. Geen idee hoe het ontstaan is. De linkerzijde van de maan is wat overbelicht, hier had je moeten onderbelichten, 1 tot 2 stops. Scherpstelling heb ik handmatig gedaan, al was die keuze voor vele foto's ook niet optimaal.
gr.peet
Ik heb het met auto focus gedaan. hij stelde prima scherp op de maan. Het was alleen lastig om de middelste zoeker op de maan te krijgen want ja..die is zwart..en de lucht ook
Maar deze is hartstike goed gelukt hoor.Waar de blauwe maan vandaan komt ..geen idee. Misschien heb je wel een nieuwe planeet ontdekt ;)
Gr Erlinda
Opmerkingen