Beweging prima vastgelegd, de overige details zijn goed scherp, goed belicht. Compo deels uit het midden ia apart en doet het goed met het bewegingseffect.
Groet, Hans
Dag Arco,
Heb inderdaad een keuze gemaakt, dat heb je knap gezien. Ik heb die huizen er bewust opgezet om de kleinheid t.o.v. het rad uit te laten komen. Heb heel sterk overwogen om helemaal op jouw lijn te zitten. Misschien had ik dat ook moeten doen maar twijfel nog steeds. Het technische aspect is heel overdacht gebeurd en ik was blij dat dat ook lukte zoals ik het voor ogen had.
Prachtig effect met deze sluitertijd, mooi het rad slechts deels/krap er op te hebben gezet.
Twijfel een beetje over de linker onderhoek. Je laat ermee zien dat dit rad in de stad staat, maar ik vind het voor het totaalbeeld een beetje de strakheid van de compositie verstoren. Ik snap dat je een stuk van de buitenzijde van het rad in de compositie wilt meenemen, maar daarvoor had je ook voor de bovenzijde (bijvoorbeeld rechtsboven) kunnen kiezen?
Technisch overigens mooi belicht, heb zoiets er zelf nog niet zo mooi op weten te zetten. Gr arko
Opmerkingen