364 keer bekeken
4
m
before / after
doormaxchesnokov
10 juli, 2014
100% handmade retouch
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
Gebruikte apparatuur
Canon EOS 5D Mark II
of en discussieer mee!
andrea
12 jaar geleden
Ik ben het wel met Roy eens, zo staan modellen inderdaad vaak in de bladen. Of het nu echt schoonheid genoemd mag worden, ja daar verschillen de meningen over. Bij beauty-stijlen word toch vaak het leven -uit- een foto gephotoshopt. Waardoor je een pop-effect krijgt.
Persoonlijk had ik het gehele contrast van de before foto omhoog geschroeft en wat kleine aanpassingen gedaan maar nooit zulke 'foto chirurgie' toegepast.
0
m
maxchesnokov
12 jaar geleden
het was gewoon een voorbeeld van post-productie. dat is waarom ik publiceerde "voor". zonder dat je nooit zou kunnen raden wat werd gedaan en wat was in een RAW image, zelfs als het was "overwerkt" in PS. :)
Gr, Max
0
andrea
12 jaar geleden
Is ook interessant om te zien wat er allemaal mogelijk is. Je schrikt je soms rot van de before en after foto's van beroemdheden.
0
m
maxchesnokov
12 jaar geleden
;) inderdaad!
0
botafriko
12 jaar geleden
Haar neusbrug is opeens veel smaller. Ik vind het wel goed gelukt. Misschien te naar de smaak van zoomers, maar in de fashionbladen staat het er wel zo in. Dus zeer professioneel. +1 [br][br]Groeten Roy
0
m
Tim_zoom
12 jaar geleden
Hahahaha... ik zou er tussenin zitten denk ik... ik vind de bewerking goed... erg goed maar voor mijn persoonlijke smaak net iets "te".
En dat "te" zit in de ogen... niet de oogschaduw... dat is juist erg mooi gedaan maar de groene kijkers...
Lippen zijn wel erg mooi gedaan ;-)
0
m
maxchesnokov
12 jaar geleden
Dank je wel, Tim! Altijd leuk om een blik van opzij hebben. Nu zie ik dat is te veel ook. Groeten, Max.
0
Opmerkingen