of en discussieer mee!
EdwinSchild
16 jaar geleden
Prachtige foto. De diepte die je hier laat zien is top. Uiteraard zal er altijd discussie kunnen zijn of de schaduw onder niet weggelaten had moeten worde of de tak boven weg en alle aandacht geven aan die prachtige lucht. Maar...het blijft hoe dan ook een persoonlijke keus. Wat ikzelf ook had gedaan, het is een super foto!
hartelijke groet,
Edwin
0
Daytona_zoom
16 jaar geleden
Mooie heldere foto! Prima compositie.
Mooi werk, maar iest van de onderkant af zou het nog iets beter maken, denk ik.
gr,
Peter
0
blauwoog
16 jaar geleden
Met de compo opzich niets mis mee het is jou ingeving, maar je hoofdonderwerp de 2 bomen staan nu niet in het zonlicht en de achtergrond is wel door de zon belicht andersom leg je meer nadruk op je onderwerp, misschien heb je iets aan mijn goedbedoelde tip.
Groeten Ron
0
pjhtheunissen
16 jaar geleden
dat plukje bovenin mag wat mij betreft weg evenals het donkere kader
wat rest.....................een schitterende en ansprekende foto.
gr.peter
0
Nickname
16 jaar geleden
Prachtige natuurplaat van een geweldige omgeving. Lekkere scherpe plaat met prachtige kleuren. Wel erg jammer van de tak tegen het bovenkader. Die had ik weggekloned of gecropt.
Groetjes, Arie
0
nivano
16 jaar geleden
opvallende plaat,
misschien die twee bomen iets spannender ten opzichte van de horizon positioneren
:)
0
Komt voor in
door rombo_zoom · 15 foto's
Opmerkingen