Superlucht zeg. Wat 'n ruimtebeleving en diepte. Het water en de palen passen er goed bij. Bootje trouwens ook. Precies wat de horizon nodig heeft. Heb je iets met het blauw van het water gedaan of is het door de reflectie? Hele mooie foto.
groet kees
breken met de regels. mooi gekozen marco. de horizon lekker laag en daardoor een bulk aan lucht. zonder wolken zou dat natuurlijk saai zijn, maar nu mooi. de kleur van het water komt bij mij top over. de lijn van de paaltjes loopt mooi weg. en als kijkpunt de boot rechts. de palen lopen trouwens naar het andere bootje. mooi werk.
groet,
marcel
Hehoi, hele prachtige blauwe sfeer. Zou zo Hawaii kunnen zijn :) Mooie schaduw op het water en de paaltjes zijn erg sterk. Bootje verderop is de slagroom op de toch al lekkere taart. Fraai.
doeidag, arent
Opmerkingen