Wat een schitterend doorkijkje Gra ........
door het wazige in de verte heel sfeervol .....
het spel van licht en schaduw op het pad maakt de plaat af .
Groet , Hillie
Hoi Gra,
erg mooi zicht door de bomen op het prachtige kasteel. Het staat zo trots te ponken in het ietwat waterige zonnetje. Prachtig vastgelegd met de licht-donkercontrasten en er zit een mooie sfeer in je foto.
Bedankt voor je leuke reactie op mijn "stoplichtfoto", ik heb je wel in verwarring gebracht ben ik bang, dus ik zal het hierbij uitleggen hoe de foto is genomen. :)
Het is de brug bij Gorkum waar we als één van de eersten moesten stoppen, omdat er een bootje door moest. Het wegdek met de lantaarnpaal gaat dan recht omhoog open, maar het stoplicht staat aan de weg en blijft staan, vandaar het gekke effect. :)
Groetjes Jeanne
Hallo Grady,
Het is te zien door de heiige lucht dat het later in het jaar is, ook het bospad is somber en donker, hopelijk gaat het dit najaar wat fijner en mooier weer worden :)
Ondanks deze natuurlijke tegenwerking toch een fraai doorkijkje!
Groetjes, Joke
Opmerkingen