376 keer bekeken
0
Slootje gras
doorbianca dijck
28 april, 2006
-
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
of en discussieer mee!
Kristin Wilmers
20 jaar geleden
Ja, ben het wel eens met bovenstaande wat de scherpte betreft.
0
s
bianca dijck
20 jaar geleden
ik had hem geplaatst en dacht hier krijg ik commentaar op maar maakt niet uit volgende keer beter gr bianca
0
Airial
20 jaar geleden
Compo en standpunt prima. Maar moet me helaas aansluiten bij de voorgaande commentaren. Je focus ligt ergens in het midden. Volgende keer een hogere F-waarde kiezen, wordt de foto over zijn geheel waarschijnlijk scherper.
Gr. Michael
0
jansenpeet
20 jaar geleden
Bianca, je moet voor zulke foto's een heel kleine lensopening nemen, dan word die van voor tot achter scherp, dus b.v. 12 of meer. Je hebt de foto wel al mooi op maat in de vergroting, ik geef er geen cijfer voor.
Gr.Peet
0
Ronn_zoom
20 jaar geleden
Hoi Bianca,
Ik vind deze foto een beetje lastig te beoordelen omdat de scherpte niet in de voorgrond ligt en niet in de achtergrond. De scherpte ligt nu inderdaad in het midden. Wat je kan doen is je lens van de autofocus afhalen en dan handmatig instellen op de voorgrond of de achtergrond. Ik ben het wel met Lobbes eens dat je scherpte beter in de voorgrond had kunnen liggen. Qua compositie vind ik hem erg leuk!
Grt Ronn..:)
0
Komt voor in
door bianca dijck · 18 foto's
Opmerkingen