Helikopters van de Luchtmacht oefenen zandlandingen niet in Zuid Europa , maar ook gewoon op de Veluwe.
Deze Chinook zet net zijn landing in op het Beekhuizerzand.
Dank je wel voor je reactie op deze foto , je mag van de bewaking best wel dicht bij komen maar met een camera kan je beter iets afstand nemen en zorgen dat je de wind in de rug heb.
Fijne avond nog,
Groetjes Klaas
Inderdaad , zowel letterlijk als figuurlijk.
Men wil dit gebied eigenlijk afsluiten voor het publiek omdat het teveel overlast geeft voor het wild wat in dit gebied leeft , terwijl defensie steeds meer oefeningen gaat houden in dit gebied.
Maar die landende helikopters blijft spectaculair.
Prettig weekend,
Groetjes Klaas.
Dank voor je reactie , je kan en mag ook wel dichterbij maar dan moet je wel een regenpak aan plus camera en lens goed ingepakt in plastic want je wordt echt gezandstraald.
Fijne dag nog,
Groetjes Klaas
Hoort er ook bij, landingen oefenen op zandvlakten. Dat heb je hier mooi vastgelegd. Ben je niet weggeblazen, nee zo te zien stond je ver genoeg en op min of meer vaste grond. Gr. Jim.
Opmerkingen