Deze compositie springt er uit -vind ik! Kleuren, scherpte en vooral ook de spiegelingen, die maken het helemaal af. Gelukkig staat er hier ook iets meer water. Maar bewust of onbewust heb je er een mooie diagonaal in opgenomen. Gr. Jim.
Deze is bewust zo gemaakt. Het is heel prettig dat het daar heel rustig is, zodat ik ook de rust vind om de bootjes van diverse kanten te fotograferen.
Qua scherpte ben ik heel blij met de nieuwe camera en nieuwe standaardlens. De 250D, die ik hiervoor had, was zeker niet slecht, maar ik heb wel het idee dat de 18-55-lens, die nog van mijn oude 450D was, toch een stuk mindere foto's maakte.
Dank je wel :) Ook zo prettig dat er bijna nooit andere mensen zijn. Niet dat ik mensenschuw ben, hoor, maar dan hoef ik niet zo op te letten of ik niet ineens voor iemands camera langs loop of iemand per ongeluk op de foto zet.
Opmerkingen