203 keer bekeken
16
Stadspark Sittard
doorIngridgb
In het stadspark kom je diverse leuke bruggetjes en sluisjes tegen. Onder dit stuwsluisje met bruggetje loopt de Cötelbeek.
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
of en discussieer mee!
victoir_zoom
2 jaar geleden
Bij de bovenste opname kan je het blauw wat verlagen het schuifje naar links bewegen en kijken wat er gebeurt, je kan ook de pipet gebruiken en dan kijken wat er gebeurt een wijziging herstellen ctrl en z en het word hersteld,
Gr Victoir.
1
Ingridgb
2 jaar geleden
Bedoel je het blauw verlagen bij "Kalibratie"? Of bij "Kleurenmixer"? Of bij "Standaard"?
0
victoir_zoom
2 jaar geleden
Ik denk dat we niet alle twee de zelfde uitvoering van Lr gebruiken, ik had al gekeken of je een mailadres gebruikt bij zoom om een afbeelding van lichtroom te mailen maar dat zie ik niet, ik veronderstel dat het bij de kleurenmixer staat ,
Gr Victoir.
1
Ingridgb
2 jaar geleden
Je mag me mailen op ingrid@huis-en-interieur.com :) Ik gebruik LR Classic v13
0
victoir_zoom
2 jaar geleden
Ik heb het in je mailbox gedaan ben benieuwd of het aankomt,
Gr Victoir.
1
Ingridgb
2 jaar geleden
Ik zag je mail net. Ik ga hem even lezen.
0
Jimbob
2 jaar geleden
Beide opnamen goed duidelijk en mooi opgenomen. Weergegeven in prachtige natuurlijke kleuren. Gr. Jim.
1
Ingridgb
2 jaar geleden
Thanks! Bij het bewerken probeer ik ook altijd zo veel mogelijk de kleuren zo natuurlijke te laten overkomen.
Eigenlijk net als wat ik mijn werk altijd aangeef: wat niet klopt, leidt de aandacht af, zelfs als je niet direct ziet wat er niet klopt.
0
Opmerkingen