Ontdek
Nieuws
Magazine
Academy
Upload foto
Inloggen
Registreren
Ontdekken
Gekozen door ons
Populair
Nieuwste foto's
Categorieën
Foto van de dag
Galerijen
Groepen
Fotowedstrijden
Terug naar overzicht
181 keer bekeken
31
Lots of colors
Moddergat
,
Nederland
17 september, 2024
De Wadden in kleur.
Alle rechten voorbehouden
Meer info tonen
Instellingen
NIKON D850
(NIKON CORPORATION)
16.0-35.0 mm f/4.0
ISO 100 ·
ƒ/8 ·
1/250s ·
16mm
Flits uit
Alle foto informatie tonen
Categorie
Landschap
Tags
wadden
moddergat
mgompie
kleur
getij
paalhoofd
friesland
Automatische tags
nikon corporation
nikon d850
16.0-35.0 mm f/4.0
iso 100
diafragma ƒ/8
sluitertijd 1/250s
brandpuntafstand 16mm
wolk
water
lucht
sfeer
ecoregio
natuurlijk landschap
natuur
nagloed
zonsondergang
schemering
Opmerkingen
Sorteren op
Nieuwste
Oudste
Meeste likes
Login
of
maak een account
en discussieer mee!
moonvangurp
één jaar geleden
Een super mooie foto met veel spanning en sfeer!!! gr. moon
Cgfwg
één jaar geleden
Hier krijg je nooit genoeg van gr Bets
Wijnand-Jansen
één jaar geleden
Mooie foto.👌
Jaap93
één jaar geleden
Aan kleur toch geen gebrek! fraaie plaat!
pjhtheunissen
één jaar geleden
Een fantastische locatie en de foto is navenant. Gr.peter
hvr2105
één jaar geleden
Ik herkende de loctie direct. Prachtig dit beeld . groet, Herman
Meer opmerkingen tonen
Komt voor in
Near the Dutch mountains
door
mgompie
· 46 foto's
Opmerkingen