77 keer bekeken
11
Sunrise on a lovely morning,
30-04-2025:
Wat was het weer een prachtige morgen! Aangekomen op de locatie niet direct een compositie kunnen vinden, maar toen ik deze in het oog kreeg kon ik hem niet meer loslaten! Hebben jullie dat ook wel eens? Laat het dan weten π!
Dus alles uit de auto en het ''tentenkamp'' op gezet voor een (korte) shoot, want de tijd was beperkt ivm andere verplichtingen! wat heb ik genoten van deze sfeervolle ochtend! Heerlijk genieten en wakker worden onder het gezang van alle vogels!
De Alblasserwaard.... het blijft voor mij echt een mooi gebied om te fotograferen. We hebben polders, weilanden, weidevogels, en molens. heel veel molens waaronder we Kinderdijk onder hand bereik hebben wat echt een voorrecht is! Kortom een plaats en gebied waar volop te fotograferen blijft als je het maar zien wilt π!
Ik hoop dat jullie er weer van genoten hebben!
Groet,
Gerard Stasse
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
Gebruikte apparatuur
Canon EOS 5d mkiv
Tamron 24-70 f/2.8 canon ef
Opmerkingen