170 keer bekeken
31
E
Zijlicht…
doorEllenEn
Verdwaald in een bos bij Putten, op zoek naar de zonsondergang 🫣.
Elk nadeel heeft zijn voordeel 😉
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
of en discussieer mee!
marijke1234
4 maanden geleden
Prachtige foto van bos mooie diepte kleuren licht.
Groetjes Marij.
0
E
EllenEn
4 maanden geleden
Dankjewel 🙏
0
Jimbob
4 maanden geleden
Het licht heb je hier heel mooi op die stammen gevangen. Nou dit is ook al een heel mooi beeld van de laatste zonnestralen die dit nog net konden bereiken. Het geeft toch een heel mooi effect.
Gr. Jim.
0
E
EllenEn
4 maanden geleden
Dankjewel Jim. Ik ben echt wel tevreden met deze foto. Misschien wel meer dan met de zonsondergang zelf.
0
adzam149
4 maanden geleden
De laagstaande zon zorgt voor strijklicht op de bomen. De structuur van deze bomen wordt hierdoor extra benadrukt. Het viel mij laatst ook op in de vroege morgenuren. Mooi hoe deze lichtval in de opname naar voren komt.
Gr. Henk
0
E
EllenEn
4 maanden geleden
Dankjewel Henk. Het levert altijd weer verwondering op als dit zichtbaar wordt. Eigenlijk nog meer dan de ondergang zelf.
0
Klaas4
4 maanden geleden
De zon gaat nu snel onder, hopelijk is het nog gelukt om bij daglicht de weg terug te vinden, je hebt er een mooie foto aan overgehouden.
gr. Klaas.
0
E
EllenEn
4 maanden geleden
Dankjewel Klaas.
Je hebt gelijk. Ik ben niet bang in het donker, maar het is gewoon niet slim om dan in je eentje door het bos te lopen.
Na de foto ben ik meteen omgedraaid om weer veilig thuis te komen 🙏
0
Opmerkingen