425 keer bekeken
0
Snow Trees
doorMarjoleinF
23 december, 2007
-
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
of en discussieer mee!
e
emile1
18 jaar geleden
Heel mooi! Ook ik dacht een stapje naar links mooi zou zijn geweest, maar lees net dat daar een grote pilaar stond.
Die natte weg voegt iets moois toe aan deze foto.
gr Emile
0
photopeet
18 jaar geleden
Hallo Marjolein,
Nog bedankt voor je reactie op mijn foto van de toekan. Jouw foto van dit winters landschap is erg mooi genomen. De weg leid je mooi zo de foto in, prachtig de rijp op de bomen weergegeven.
gr.Peet
0
DaanRoepman
18 jaar geleden
Prachtige opname heb je hier gemaakt zeg!! vooral in de plassen op de weg zijn hierbij heel sprekend mooi compositie ook het staande formaat komt hier goed tot zjn recht, je hebt hier een hele mooi opname weten vast te leggen!! mijn complimenten!
Groete, Daan
0
fjurdy
18 jaar geleden
Ik vind dit juist eens wat anders dan altijd in het midden van een weg ,mooi het zonlicht wat door de bomen schijnt ,bijna een zw/w foto ,mooi gedaan.
Groetjes Froukje
0
MarjoleinF
18 jaar geleden
@antonz, Een paar stappen naar link stond een grote witte pilaar en die heb ik er net van afkunnen laten vallen.
0
antonz
18 jaar geleden
Ik vind hem wel mooi, de donkere silhouetten van de bomen doen het hier goed, vraag me wel af hoe de foto zou zijn als je een paar meter naar links was gegaan, groeten, Ton
0
Komt voor in
door MarjoleinF · 16 foto's
Opmerkingen