Wat hierbij opvalt is de aparte, maar mooie compo. Laag standpunt met primair aandacht voor de bloemen, maar via de bloemen ga je naar de hikers en zo naar de ruimte .
Heel mooi.
Gr Rien
mooi standpunt gekozen, scherpte uitstekend, ik zou hem iets donkerder groen maken, minder geel. met iets meer highlights, zodat de wolken duidelijker worden.
groet hans
Vooral de niet alledaagse compo maakt deze foto voor mij. Fraai laag standpunt. De bloemetjes zijn iets overbelicht en trekken in eerste instantie veel aandacht, maar na wat langer kijken kun je echt genieten van het totaalplaatje. Groeten Yvonne
heerlijk landschap met een mooi laag standpunt en mooie contrasten de wandelaars zijn een erg mooi object bloempjes zijn wat overbelicht maar dat is dan ook niet gemakkelijk fraaie foto gr alfons
Opmerkingen