haha daar moet je ook niet te lang naar kijken Niek :-) Toch zie ik ze altijd graag! Net als deze foto. Warme en sfeervolle opname, juist ook door de mist. Groeten c.
Hoi Niek, dit doet inderdaad een beetje zeer:). Het sfeertje is erg mooi zo te zien, de zon vind ik echter iets te overheersend aanwezig, maar ja.....niet voor niets die titel;)
Gr, linda
Graag gedaan;-) Ik wacht je upload van die andere af;-)
Dit zijn zeker ook omstandigheden om je kaartje gewoon helemaal vol te schieten en daarna van je foto`s heerlijk na te genieten
;-);-)
De overbelichting vind ik hier wel heel erg storend. De sfeer in de foto is mooi en door die overbelichting wordt de aandacht erg afgeleid. Je kan er in photoshop nog wel iets aan doen, maar helemaal weghalen gaat helaas niet. Ik heb eventueel een bewerking voor je...de kleuren zijn er wel een stuk heftiger, maar de overbelichting is dan wel iets minder aanwezig. Geef maar een seintje als je die bewerking wilt zien;-);-)
dit is bijna een zeldzame foto ,heerlijk zo dat ochtendlicht
met dat dampende gouden water ,prachtig
Bedankt voor je reactie op de Pelikaan
Groetjes Aad
Opmerkingen