Nou, zo heb je nog een tijdje nagenoten en kun je vrienden en familie naar je album verwijzen. Scheelt weer avondjes mooizitten.
Je hebt in deze serie het gebied in ider geval op de zoomkaart gezet. Ook deze laatste foto is weer mooi. De berg die snel naar onder wegloopt in een soort kloof en aan de andere kant weer steil omhoog komt. Het donkere blok rechts stoort wel enigszins. Had je die niet een zetje kunnen geven? ;)
groet kees
Wat een prachtig landschap en wat groot moet het zijn als ik tenminste de afmeting van de boompjes zie! Mooie kleuren en het was vast en zeker genieten daar gr.Wil
Weer een mooi landschap, Lia, wat een mooi groen tapijt ligt daar op de rotsen. Het is inderdaad jammer van die halve rots aan de rechterkant, maar het ziet er erg aanlokkelijk uit om daar te lopen.
groet, Rob
het was (is) een mooie serie ! Ook deze is fraai. zelf zou ik die rots rechts er af knippen denk ik voor een ruimere kijk maar verder ook weer erg mooi !
Groet
Lex
Opmerkingen