Hey irene,
Ik vind eerlijk gezegd het licht een beetje hard. Ook de wazige blaadjes ervoor vind ik niet zo geslaagd. Ben niet zo enthousiast dit keer, sorry :-)
gr Hans
bedankt voor je reactie, ben blij dat je eerlijk bent. licht hard, hm, fel bedoel je? moet de kleuren beetje in de hand houden. ook de verhouding vind ik niet mooi, te weinig bovenkant om er wat rust in te brengen. maargoed, volgende keer beter :-)
gr.irene
het lijkt net alsof je hebt geflitst maar je exif zegt dat dat niet zo is. waarschijnlijk een felle lamp op gezet dan. ik zou zulke foto's lekker buiten maken, of in ieder geval met natuurlijk daglicht, dan hou je de kleuren ook natuurlijker. en dan vanaf een statief met de zelfontspanner (of afstandbediening of draadontspanner natuurlijk)
goed weekend!
Hans
t was in de middag, de zon al wat lager en nog snel een serie met zonlicht gemaakt, geen andere lampen erbij gehad. Tis ook een opvallende orchidee trouwens die nogal 'glinstert'. de foto't zonder zonlicht waren zo anders dat ze een andere bloem leken. statief komt (alst goed is) nog :-)
fijn weekend!
bedankt voor je reactie. Het viel niet mee om er wat moois van te maken ja. terwijl het nog wel zulke superbloemen zijn... nog veel te leren, vanavond weer fotocursus.
gr.irene
Opmerkingen