Ahhh hoe een emotievolle foto, maar dan wel perfect van scherpte, kleur en compo...
Doet me denken aan het liedje : Gisteren vloog ze nog..Is volgens mij niet de titel, maar goed :)
XiJe, Yv
Vind de sfeer echt super die je hebt neergezet.
Inderdaad een laaste sprankje licht, wat ook nog net op de vleugel valt.
Mooi hoe het paars langzaam in het donker wegloopt.
Heerlijke foto, ondanks het wat trieste tafereel.
(maar de foto klopt zo, dus zit ik hier te genieten)
Bo
Tja, ze kunnen moeilijk een kaal hoofd of grijs worden.... (lol) Ondanks dat de foto tamelijk donker oogt is dat ook wel weer bijzonder omdat er een straaltje zonlicht recht op de vleugels schijnt waardoor deze er weer extra goed uitkomen. En dat maakt het dan weer mooi. Prima compositie ook. gr. ingrid
Bijzonder. Goed gezien. HEel fraai van kleur. En de tekst erbij, geeft een somber vermoeden... Niettemin geweldig plaat, die zelfs wat medelijden veroorzaakt. De natuur.. GR Johan.
Een bijzondere opname Rob, zo heb ik een vlinder nog nooit gezien. De aftakeling is ingetreden, of de vlinder heeft ergens flink in de mangel gezeten. Dit heb je in een prima compositie en met een goede belichting en fijne kleuren sfeervol vastgelegd.
groet,
Martin
Opmerkingen