Ontdek
Nieuws
Magazine
Academy
Forum
Upload foto
Inloggen
Registreren
Ontdekken
Gekozen door ons
Populair
Nieuwste foto's
Categorieën
Foto van de dag
Galerijen
Groepen
Fotowedstrijden
Terug naar overzicht
259 keer bekeken
1
Asterknopje in de ochtenddauw
23 september, 2010
Afgelopen dagen met de mist zat alles onder de dauwdruppeltjes, zo ook dit herfstasterknopje!
Alle rechten voorbehouden
Meer info tonen
Alle foto informatie tonen
Categorie
Macro
Tags
dauwdruppels
herfstaster
Opmerkingen
Sorteren op
Nieuwste
Oudste
Meeste likes
Login
of
maak een account
en discussieer mee!
hilly1945billy
14 jaar geleden
Prachtig gezicht al die druppels op het knopje ..... hele mooie scherpte diepte heb je hier en bijzonder fraaie kleuren .... fijne plaat Marleen . Groet , Hillie
kwmooibroek
14 jaar geleden
Hoi Marleen, Echt schitterend de dauw op het astertje. Heel fraai vastgelegd. Mooie kleuren en fraai scherpteverloop. Fijne foto. Groet, Koba
Ingridve
14 jaar geleden
zo mooi met de dauwdruppeltjes, pracht opname,zo mooi de kleur groetjes ingrid
herbert_ct
14 jaar geleden
Mooi herst plaatje, ook de mist heeft wat al vindt vele het maar niets. mooi gezien en vastgelegd. Gr Herbert
mjboon
14 jaar geleden
Prachtig zo mooi je dit hebt weten vast te leggen en o zo mooi die dauwdruppels. Groet Marie-José
lieveke_zoom
14 jaar geleden
wat mooi die druppeltjes als pareltjes ... ook de scherpte voorbeeldig! leuk om zien Marleen! groetjes Lieveke
Meer opmerkingen tonen
Komt voor in
druppels
door
marleenpopijus
· 21 foto's
Opmerkingen