Alweer springt er voor mij een prachtige foto uit de gallery en alweer is hij van jou. Dat kan geen toeval zijn! Maar toch ook nog even de complimenten voor het model.
Superfoto!
dat klopt ja, saturation en contrast wat geminderd, en wat extra belicht.. Er komen nog meer foto's uit deze shoot en daar komt wel een 'kleurige' versie bij :) thanks voor de comments!
Wat een mooie plaat. Deze viel mij gelijk op toen ik de galery opende. Model is inderdaad prachtig maar onderschat de kunsten van jezelf niet.... toch ben ik eigenlijk ook wel benieuwd naar de kleurige versie (mijn vermoeden is namelijk dat je de schuif van saturation hebt gebruikt om de kleuren wat te dimmen). Verder vallen haar ogen op.. nogmaals mijn complimenten!
Groet,
Mary
Opmerkingen