328 keer bekeken
3
Selfportrait
doorlottemarijnknorr
25 juli, 2010
Gipsy?
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
Gebruikte apparatuur
Nikon D200
of en discussieer mee!
pmantel
15 jaar geleden
Geheimzinnig indringende blik. Perfecte uitsnede. Deels bedekte mond en oog maken je extra spannend!
Groet, Peter
0
lottemarijnknorr
15 jaar geleden
Dank je wel Peter! Wat fijn om van iedereen commentaar/reactie te krijgen. En vooral als het positief is natuurlijk ;)
0
applenando
15 jaar geleden
Mooi gedaan sprint eruit.
Gr
0
lottemarijnknorr
15 jaar geleden
Heeft het met de blik te maken? Of het duidelijke contrast tussen het lichte van de huid het het donkere haar. Wellicht de juiste balans gevonden?
0
henri1952
15 jaar geleden
Indringend portret, heel sprekend, mooie kleurtoon.
0
henri1952
15 jaar geleden
Leuke vraag, ik twijfel nog over een geschikte inzending, groeten Henk. Ik doe overigens nooit aan prijsvragen mee als geboren loser, die prijs heb ik al heel lang en die koester ik dagelijks ha ha, groeten, Henk.
0
lottemarijnknorr
15 jaar geleden
Hoi Henk,
Als je dan toch "loser" bent, wat ik natuurlijk niet geloof, waarom dan niet meedoen? Dan heb je toch ook niets te verliezen? Vandaag laatste dag, nietwaar? Er doen zoveel mensen mee, het is geen afgang als we niet zouden winnen. Al hoewel het wel leuk zou zijn natuurlijk ;)
Groeten!
0
henri1952
15 jaar geleden
Ik heb al 2 foto's geplaatst, wist niet dat het de laatste dag is, ik leg het sowieso tegen jouw portret af!
0
lottemarijnknorr
15 jaar geleden
Ik kan niet anders zeggen dan dat ik het een goede actie vind!!!! GOOD LUCK!
0
Opmerkingen