Mooie foto.
Zat ff na te denken over dat lege stukje links. Ben tot de coclusie gekomn dat het de foto wel beter maakt zo, want dat jongste kindje kijkt ergens naar en dat beeld versterk je hierdoor. Dus niet afhalen hoor!
Verder is dit een bekend beeld voor mij, heb zelf met mijn vriend afgelopen augustus een rondreis gemaakt door Sri Lanka. Mooi land, geweldige cultuur, geweldige mensen.
En zoals aan deze foto ook te zien, mooie foto's.
Prachtig he, die uitdrukkingen van die kindjes!
Waar moest dat kleintje eigenlijk naar kijken, weet je dat ook?
Ik ben zelf in mei/juni naar Sri Lanka geweest en heb er ook honderden foto's gemaakt. Er staan er een paar hier op Zoom. Een pannenfabriek is een van de weinige excursies die wij niet gemaakt hebben... Kijk ook eens bij b.v. Kuma en Juraj, die hebben er ook hele mooie foto's van geplaatst hier! Kun je nog even nagenieten (doe ik ook :-)).
Groetjes, Monique
Ja, ik wil even kijken... en het is een schitterende foto. Zelf heb ik altijd wat moeite om mensen met een donkere huiskleur goed vast te leggen. Heel mooi
Opmerkingen