Dank je wel voor je feedback, victoir, ik fotografeer nog maar een jaar serieus, dus ik kan wel wat aanwijzingen gebruiken. Het onzichtbaar maken van de trui was een keuze die in de nabewerking tot stand gekomen is. Heb je mijn vraag over de waddenfoto's gelezen?
Met groet, Marie-Louise
Als ik hier naar je exif kijk had je waarschijnlijk wel iso 100 kunnen gebruiken je sluitertijd is hoog genoeg 1/125 is nog ruim voldoende zeker als het model stil zit.
Gr Victoir.
Prachtig portret met heel mooi licht prima van scherpte en kleuren, de belichting is op de trui wat dichtgelopen dit zou je nog een heel klein beetje lichter kunnen maken.
Het portret staat in het midden van de opname een stukje bijsnijden aan de achterzijde brengt je compo wat dichter bij de regel van drie.
Gr Victoir.
Opmerkingen