238 keer bekeken
1
Sierlijk...
doorpietsnoeier
25 september, 2016
Clementine
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
Flits uit, automatische modus
of en discussieer mee!
IngridVekemans
9 jaar geleden
Leuk gedaan - maar als je het natuurlijk wil doen overkomen, moet je toch nog wat aan het perspectief werken ;-) - model is in ieder geval mooi belicht.
Grt, Ingrid.
0
pietsnoeier
9 jaar geleden
Vertel Ingrid...hoe zou jij het doen...mijn positie was een stuk hoger ..het pad waar Clementine op staat liep sterk naar beneden ..later ben ik dieper het pad ingegaan..en de evenredige lijn gepakt
0
IngridVekemans
9 jaar geleden
Staat ze voor de bomenrij? Het lijkt wel alsof ze in de foto is geplakt omdat ze zo groot is in vergelijking met de bomen. Misschien wilde je dat effect bekomen, maar het komt voor mij alleen onnatuurlijk over. Lijkt me fijner ogen als ze gewoon op dezelfde hoogte als de bomen staat… en jij ook.
0
pietsnoeier
9 jaar geleden
Plakken en bewerken doe ik niet hoor , zou niet weten hoe ...ik heb nog nog vele andere situaties ,waar we op de zelfde hoogte zijn...het vreemde ,en aparte ..vond ik ook ...daarom juist zo leuk vind ik hoor ...anders , dan anders...de f2.8 gaf dit .de bomen leken nu nog verder weg te staan...en zij kwam juist nog meer naar voren ..
0
IngridVekemans
9 jaar geleden
Als het vreemd en apart moest zijn, is het opzet helemaal geslaagd. Ik vond het onnatuurlijk overkomen, maar ja, dat is juist wat je wou bereiken. Helemaal prima dus.
0
Komt voor in
door pietsnoeier · 1083 foto's
door hanskl · 53791 foto's
door Lifeware · 9542 foto's
door mvbalkom · 32339 foto's
door Strainger · 2423 foto's
door daan-de-vos · 7589 foto's
door hanskl · 13756 foto's
door pietsnoeier · 6885 foto's
door PhotoMad · 9050 foto's
door hans4791 · 8452 foto's
Opmerkingen