153 keer bekeken
22
Gothic portret
26 oktober, 2025
De Gothic scene heeft ook een periode het tijdsbeeld bepaald.
Portret uit 2002 van een gothic meisje, analoog en omgezet in Camera Raw.
2 harde lichtbronnen gebruikt.
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
of en discussieer mee!
johVer
één maand geleden
De gothic periode begon, toen ik jong was, midden de jaren 80 en The Sisters of Mercy was toen 1 van de groepen die deze scene aan een breder publiek liet zien. Ze scoorden die jaren hit na hit en die band liet me ook niet koud. In mijn buurt had je een dancing waar ze enkel deze muziek en new wave draaiden. Mooie foto en mooi de belichting die hier iets donkerder is dan bij andere foto's wat de sfeer van het Gothic zijn sterk benadrukt.
Groetjes Johan
1
petervandersmissen
één maand geleden
Dank voor je mooie en uitgebreide reactie Johan.
Ik was (en nog steeds) een fan van New Wave, vooral van The Cure en Peter Murphy... was een stroming naar de "Dark Wave".
De Gothics uit de moderne tijd zoals deze dame wilden zich liever "Emo`s" noemen.
Begin jaren 80 moesten wij voor de New Wave naar dancings in België, die liepen qua muziek wel een beetje voor op ons... Destijds helemaal weg van Love Song van de Simple Minds (1981)
We dwalen af....hahaha.
Grt. Peter
1
johVer
22 dagen geleden
Toch nog even verder afdwalen. Ik heb Simple Minds maar later ontdekt met New Gold Dream en dan hun vroegere LP's gekocht. Was in die tijd en nog altijd weg van Big Country, Echo & The Bunnyman, U2 en The Cure. Meerdere van deze bands heb ik ook live gezien op Rock Torhout, was toen het broertje van Rock Werchter maar de dag ervoor met hetzelfde programma. Mooie tijd toen met veel goede muziek en veel hits die je nu nog steeds hoort.
Groetjes Johan
1
petervandersmissen
10 dagen geleden
Dan kan ik concluderen dat we dezelfde smaak hebben...
Dank voor je toelichting!
Grt. Peter
0
Ercede
één maand geleden
Het harde licht past uitstekend bij dit model, en ook bij de opstelling.
Goed gedaan, Peter
1
Opmerkingen