Lekker ongedwongen portret. Ik vind alleen je uitsnede hier erg krap, waardoor het op mij wat propperig overkomt. Daarom vind ik zelf de kleurenversie beter.
gr, Erica
Hoi hallo,
Wat een ontzettend leuke foto zeg. Ik ben zelf ook helemaal weg van portretfoto's. Erg speels en niet een standaard foto zoals anders. Was hij in kleur ook erg mooi?
Groetjes Leontien
hoy wilma ik miste je al de laatste week, maar je komt terug met een leuke vrolijke foto, ik vind hem prachtig, vooral de blote voeten van het jongetje, en hij kijkt ook lekker stoer.
groetjes Hennie
Lekkere chaosfoto. Kan het goed doen als familiefoto. Ik probeer altijd te voorkomen dat kinderen zo onderuitgezakt zitten als het jongetje linksvoor. Zijn buik staat er m.i. wat te dominant op. Het lijkt erop alsof er de bekende "cheese" smile is opgezet. Ik leid dit af uit de onechte lach van het miesje en de jongen linksvoor.
gr. Robert
Opmerkingen