Een foto van mijn nichtje. Ik had nog een aantal foto's nodig voor mijn website en zij wilde wel even poseren. Ook was het voor mij veel uitproberen met mijn lampen.
Ik vind de hoek waaronder je de foto genomen hebt, niet flatteus voor het model. Je kijkt haar neusgaten in en haar hals lijkt onnodig breed.Ze heeft prachtige ogen met lange wimpers, had hem misschien zelf van bovenaf genomen...maar dat heb je misschien ook wel gedaan.:) Gr. Tineke P.s gaan de "zaken"goed ?:)
Mooie scherpe foto. De foto is sereen maar de oogextensies vind ik niet overeenstemmen met de foto. Had dan gekozen voor een wat extremere make-up. Daarnaast lijkt haar hals en kin vrij massief omdat ze op deze wijze naar boven kijkt. liever een ander hoek van de camera.
leuk plaatje zo met dat mutsje, alleen veel grijs boven haar hoofd en haar hals/kin vind ik ook niet zo mooi overkomen zo, had toch meer van boven en onder gecropt zodat haar ogen er nog mooier uit komen. Hoop dat je hier iets aan hebt! Gr. Patty
Opmerkingen