Verrek... ik zie op je andere site dat je de foto er precies zo hebt opstaan als ik bedoel..! (helemaal te zien)
Nu zie ik ook hoe je de uitsnede hebt gemaakt..
Wacht even.. dan zal ik je laten zien wat ik bedoel. (NB. je hoeft de upload wat mij betreft niet te publiceren, liever niet eigenlijk; het gaat me meer om het punt). ;)
Groet,
Roelant
Holy smokes... wat is er met haar mond aan de hand..!?
Door de vorige foto zie ik dat ze aan het dansen is. (ik dacht eerst dat ze door een plas moest lopen.. ;)) Het moet een serieus liedje voor haar zijn geweest.. ;)
Mooi moment vastgelegd, waar de spontaniteit van af straalt, waardoor het minder erg is dat het mannetje er rechts nog net op is te zien, of dat er meer van de vrouw had mogen op staan, of juist minder..
Het gaat om haar gezichtsuitdrukking, en die is duidelijk!
Leuk!
Groet,
Roelant
wat een knappe foto, ze is precies het stereotype van een Cubaanse alleen de sigaar onbreekt :-) de uitdrukking op haar gezicht heb je prachtig gevangen
gr.Mieke
Opmerkingen