126 keer bekeken
5
Jeruzalem Western Wall ( klaagmuur )
Zicht op de omgeving van de Klaagmuur De bezoekers links op de foto , die allemaal gecontroleerd worden bij het witte portiersgebouwtje alvorens ze de trap af gaan om daar gescreend te worden op wapens , tasinhoud enz. ,om dan door een poortje te lopen om te kijken of je niets op je lichaam draagt . Dan mag je het terrein op en is daar de muur (bijna recht onder de El Aksa Moskee midden op de foto . . .
Ik heb mij in deze stad altijd heel veilig gevoeld (juist door de vele militairen en politie op straat . Ondanks dat álle bushaltes beveiligd zijn met betonpalen ivm de aanslagen in het verleden .
Ook was ik net weg bij de uitgang Damaskuspoort , waar ik het graf van Jezus wilde bezichtigen (een van de 4 uitgangen van de oude stad ) toen een man met een bomgordel iets riep en ontplofte , helaas nam hij een aantal onschuldige mensen met kinderen mee die daar toevallig liepen . Veel aardige Arabieren ook ontmoet de meesten konden hun broods goed verdienen middels een winkeltje (vertelden ze mij )De meeste Arabieren zitten op de taxi daar , en ik heb al menig kaartje gekregen voor een gezellige wetenswaardige rit ergens heen .
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
Gebruikte apparatuur
Nikon D810
Opmerkingen